Jesteś tutaj: Oferta / Poligrafia / Katalogi/Broszury/Książki

Katalogi/Broszury/Książki

Książki i broszury

Książki i broszury dostępne w różnych formatach i nakładach (niskonakładowe od 1 sztuki w formacie nie większych niż B4) kolorowe i czarno-białe, szyte lub klejone.

  • Twarda oprawa – sztywna, kolorowa okładka do książek i albumów kaszerowana wydrukiem na papierze samoprzylepnym wg projektu klienta. Powierzchnia okładki jest uszlachetniana przez laminowanie folią błyszczącą lub matową.
  • Szycie klamrami zwykłymi lub z oczkiem.

    Dzięki nowej technologi składania broszury mają wyprofilowany grzbiet dzięki czemu można zszyć więcej kartek, a broszury są płaskie i nie otwierają się samoczynnie.

  • Publikacje spiralowane drukujemy o maksymalnej grubość broszury 13.5 mm (np. 136 kartek papieru 80g/m2 lub 36 kartek kartonu).

Katalogi

Katalogi drukujemy dwustronnie, na papierach offsetowych i powlekanych o gramaturach od 90g/m² do 250g/m² w dowolnych formatach nie większych niż 339mm x 245mm. Katalogi mogą by drukowane z okładką lub bez. W przypadku okładki istnieje możliwość druku jednostronnego oraz wyboru uszlachetniania. Katalogi są szyte zszywkami prostymi lub oczkowymi.